Muzyczny Dzień Kobiet w Warce z zespołem „Zakopower” – 8 marca 2024

8 marca w hali Centrum Sportu i Rekreacji  w Warce odbyły się dwa niezwykłe koncerty z okazji „Dnia Kobiet”. Tego wieczoru swoje największe hity zaprezentował zespół Zakopower.

Zanim jednak rozpoczęła się muzyczna uczta prowadzący koncert – Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba powitał wszystkich przybyłych na wydarzenie, w szczególności Panie w dniu ich święta oraz oficjalnych gości. Wśród obecnych byli przedstawiciele Samorządu Województwa Mazowieckiego, który był Partnerem wydarzenia – Wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz Radny Sejmiku Leszek Przybytniak, przedstawiciele Samorządu Powiatu z Zarządu i Rady, na czele ze Starostą Krzysztofem Ambroziakiem i Wicestarostą Jolantą Sitarek oraz przedstawiciele gospodarzy czyli Samorządu Warki – Burmistrz Dariusz Gizka, Wiceburmistrz Teresa Knyzio oraz Radni Rady Miejskiej na czele z Wiceprzewodniczącą Aldoną Rzeźnik.

Specjalne życzenia wszystkim Paniom, w których kilkukrotnie podkreślana była m.in. niezwykle istotna rola kobiet w lokalnym samorządzie złożyli Burmistrz Dariusz Gizka, Wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz Radny Leszek Przybytniak.

Po miłych i wzruszających zapewne niejedną przedstawicielkę płci pięknej słowach przyszedł czas na muzyczne show w wykonaniu z zespołu Zakopower. Uczestnicy koncertów usłyszeli m. in. takie utwory jak: „Galop”, „Boso”, „Szczęście”, „Widzialne”, „Kiebyś Ty”.

Na zakończenie, na Panie czekały jeszcze dwie miłe niespodzianki – wręczane przez Panów żółte tulipany oraz najwspanialsze i zdrowe owoce – jabłka, które przekazał obchodzący w tym roku jubileusz 25-lecia warecki SPZOZ.

Organizatorami „Muzycznego Dnia Kobiet” byli:                                              

  • Samorząd Warki,
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warce,
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” w Warce,
  • Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Pomoc w organizacji zapewnili:

  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o. o.,
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Warce,
  • Komisariat Policji w Warce.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez:

  • Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika,
  • Burmistrza Warki Dariusza Gizkę.

Galeria autorstwa Rafała Donicy (Blade Photo) na www.dworek.warka.pl/DzienKobiet2024