Jesienny 4 Grand Prix Warki Bieg 3 – 10 września 2017

Piękna jesienna pogoda przywitała uczestników 4 GR Warki pt. „4 pory roku”. W 3 biegu z cyklu na starcie biegu głównego stanęło 66 zawodników. W biegach młodzieżowych wystartowało 80 uczniów wareckich szkół. Dystans, niezmiennie 7km wśród lasów Nadleśnictwa Dobieszyn. Po raz kolejny zwycięzcą biegu został Łukasz Więckowski (26:09) z Warki. Drugą pozycję zajął Michał Welber (26:44), a podium uzupełnił Rafał Wojtuniak (27:11). Wśród Pań tryumfowała Katarzyna Górniak (32:52). Drugie miejsce zajęła Anna Struska-Gałązkowska (34:25), a trzecie Natalia Grzywacz (37:24).
3 Sandra Kowalska PSP 1

Po biegu na wszystkich uczestników biegu czekała gorąca kiełbasa oraz smaczne surówki od naszego biegowego partnera Multi-Smak. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale oraz smaczne naturalne soki Smak Natury od firmy Multi-Smak z Mniszewa. Podziękowania należą się również dla naszych stałych partnerów bez których organizacja biegu była by nie możliwa