III Rozpoczęcie sezonu motorowego w Warce – 10 maja 2026

0

III Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Warce odbyło się 10 maja 2026 roku. Było to oficjalne i huczne otwarcie sezonu połączone z akcją Moto Serce, które zgromadziło kilkuset motocyklistów. Motocykliści ruszyli z rynku w uroczystej paradzie ulicami miasta, po drodze odwiedzając Parafię Św. Mikołaja. Główne atrakcje odbywały się na targowicy miejskiej. Uczestnicy mogli wziąć udział w pikniku, zjeść w strefie gastronomicznej oraz posłuchać dobrej muzyki w motocyklowym klimacie. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Burmistrza Warki, a głównym organizatorem była lokalna grupa WERWA WARKA FG. Wielkie Gratulacje!

Najnowsze filmy