Mecz piłki siatkowej WTS Warka – SPS GOSiR Mrozy – 26 października 2019

WTS Klondaik Warka – SPS GOSiR Mrozy 3:0 (25:21, 25:22, 25:17). Nasza drużyna rozegrała swój drugi mecz w lidze. Przeciwnikiem byli zawodnicy, którzy w tamym roku występowali w rozgrywkach 3 ligi – SPS Gosir Mrozy. Mimo odmłodzonego składu zawodnicy z Mrozów pokazali, że potrafią grać w siatkówkę. Początek spotkania bardzo wyrównany, punkt za punkt. Jednak w drugiej połowie seta to ekipa z Warki wyszła na prowadzenie i utrzymała kilkupunktową przewagę do końca seta. Drugi set rozpoczał się lepiej dla drużyny przeciwnej. Początek należał do drużyny z Mrozów, którzy wyszli na prowadzenie z przewagą 3 pkt. Jenak Nasi zawodnicy wiedząc, że przeciwnik może rozwinąc skrzyda szybko zniwelowali przewagę. Wyrównana gra utrzymywała się do 20 punktu. Po znakomitej serii zagrywek druzyna z Warki wyszła na prowadzenie dopowadzając zwycięsko kolejnego seta. Trzeci, zarezem ostatni set tego pojednyku to dominajca drużyny z Warki. Dobra gra w ataku oraz w polu seriwsowym pozwoliła wygrać cały mecz 3:0.