Mecz III ligi siatkówki mężczyzn WTS Klondaik Warka vs Len Żyrardów 3:2 – 29 listopada 2020

W minioną niedzielę zagraliśmy pierwszy mecz na własnym parkiecie podejmując rywali z Żyrardowa która podobnie jak WTS jest beniaminkiem w 3 lidze. Goście rozpoczęli sezon od serii zwycięstw i plasując się na czele tabeli był faworytem tego spotkania, co potwierdziło się w pierwszym secie którzy goście wygrali ze zdecydowaną przewagą pokazując lepszą grę we wszystkich elementach. Drugi set miał kompletnie inny przebieg, siatkarze z Warki znali swoje możliwości i nie przejęli się wynikiem pierwszego seta pokazując świetną grę szczególnie w polu serwisowym powiększając swoją przewagę. Trzeci set miał bardzo podobny przebieg dzięki czemu WTS wyszedł na prowadzenie w meczu 2:1. Czwarty set to zryw gości do walki którzy po zmianach w składzie i poprawie gry doprowadzili do wyrównania przez co niezbędne było rozegranie decydującego 5 seta. Tie-break to gra nerwów którą lepiej rozpoczęli goście którzy utrzymywali kilkupunktową przewagę i wszystko wskazywało, że to jednak faworyci wygrają, przełamanie nastąpiło w ostatnim momencie, ogromne poświęcenie i walka do końca pozwoliły odrobić stratę i wyjść na prowadzenie którego WTS już nie oddał wygrywając ostatecznie WTS Klondaik Warka-Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki „Len” 3:2 (16:25, 25:18, 25:19, 21:25, 15:13) Informacje za: www.facebook.com/wts-warka. Relacja filmowa obejmuje wybrane fragmenty z 5 setów meczu.