Piracki Dzień Dziecka na Wareckim Rynku – 5 czerwca 2016

Dzień na który czekają wszystkie dzieci, czekają od roku, od chwili kiedy opadły emocje po ostatnich szaleństwach. Ten rok minął bardzo szybko, zanim się obejrzeliśmy za oknami mamy już prawie lato a to może oznaczać tylko jedno – zbliża się Dzień Dziecka! Jak co roku będziemy go świętować w Warce razem ze wszystkimi dziećmi. Zapraszamy Was Drodzy Milusińscy na warecki rynek 5 czerwca – od godz. 12 czekało na Was mnóstwo atrakcji i wiele radości. Mnóstwo zabawy i pozytywnych emocji o których długo nie zapomnicie. Tego dnia to Wy zawładneliście całym miastem!
5 czerwca warecki rynek zamieni się w wyspę… Do tej pory spokojną i cichą. Ale… tego dnia zadzieje się coś niesamowitego – w centrum naszego miasta pojawią się piraci! Spokojnie Drodzy Dorośli, nie przestraszmy się… Oni pojawią się tu tylko po to, żeby się dobrze bawić – a może i Was wciągną w wir szaleństwa? Oby tak się stało! Na wszystkie dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji – dmuchane zjeżdżalnie, zabawy pirackie przy ciekawych stoiskach, mnóstwo pirackich gadżetów dla wszystkich dzieci i oczywiście coś słodkiego a zarazem pirackiego…
Podczas imprezy odbył się I Przegląd Twórczości Szkolnej. Wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe gminy Warka prezentowały swoje artystyczne występy. Dzieci tańczyły, śpiewały i recytowały najpiękniejsze wiersze!