Zagłosuj na projekt 190 w Budżecie Obywatelskim Mazowsza!

Od 8 do 30 czerwca na stronie BOM.MAZOVIA.PL będzie można głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza na rok 2023. Każdy mieszkaniec Mazowsza, zarówno dorosły – rodzic, babcia, dziadek, jak i dziecko (za pośrednictwem rodziców) może zagłosować tylko jeden raz i tylko na 2 projekty – jeden podregionalny i jeden ogólnowojewódzki. Warto zmobilizować się i zawalczyć o fajne wydarzenia, które organizowane będą w Gminie Warka i w Powiecie Grójeckim.

Zachęcamy do zagłosowania na dwa projekty:

 • OGÓLNOWOJEWÓDZKI – nr 190 – „VIVAT PUŁASKI Piknik historyczno-kulturalny 2023”

„Piknik historyczno-kulturalny VIVAT PUŁASKI” w roku 2023 odbędzie się już po raz 10 i dzięki finansowaniu z BOM będzie mogło być to wydarzenie na dużą skalę. Poza „Paradą Pułaskiego”, pokazami historycznymi, wystawami, strefami dla dzieci i dla seniorów, wystawą starych amerykańskich samochodów i motocykli będzie również sporo atrakcji na scenie – koncerty, a wśród nich chcielibyśmy aby na scenie zaprezentował się zespół „Kwiat Jabłoni”. Czy to się uda? Zależy od Państwa głosów!

 • PODREGIONALNY – nr 75 – „Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Grójeckiego – Nasze najpiękniejsze”

„Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Grójeckiego – Nasze najpiękniejsze” to propozycja otwartego wydarzenia dla wszystkich chętnych mieszkańców naszego terenu. Zaprosimy nasze wspaniałe KGW do zaprezentowania swoich kulinarnych i nie tylko możliwości, będzie strefa dla dzieci, konkursy z nagrodami, spotkania, warsztaty, koncerty oraz wspólna zabawa. Czy to się uda? Zależy od Państwa głosów!

Jeśli projekty zdobędą odpowiednią liczbę głosów otrzymają 100% dofinansowanie, a zorganizowane w 2023 roku wydarzenia staną się bardzo atrakcyjną propozycją dla naszych mieszkańców.

Pokażmy, że potrafimy razem powalczyć o zwycięstwo! Zmobilizuj rodzinę, sąsiadów a także przyjaciół niekoniecznie z naszego terenu. Ważne żeby mieszkali na Mazowszu i zagłosowali na projekty 75 i 190!

Ważne informacje:

 • głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa mazowieckiego – dorośli, młodzież a także dzieci za pośrednictwem rodziców
 • głosowanie jest bezpłatne
 • głosowanie jest prowadzone wyłącznie on-line
 • głosować można tylko jeden raz
 • głosować można tylko na 2 projekty – podregionalny i ogólnowojewódzki
 • do oddania głosu konieczny jest telefon komórkowy na który przesłany zostanie kod weryfikacyjny do głosowania
 • jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób, np. rodzic i dwójka dzieci

Jak zagłosować?

 1. Wejdź na platformę bom.mazovia.pl i kliknij „Głosuj online”.
 2. Uzupełnij swoje dane: imię, nazwisko, miejscowość, powiat, numer telefonu komórkowego.
 3. Wybierz z puli projektów PODREGIONALNYCH – projekt 75 „Konferencja i Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Grójeckiego – Nasze najpiękniejsze”.
 4. Wybierz z puli projektów OGÓLNOWOJEWÓDZKICH – projekt 190 „Piknik historyczno-kulturalny VIVAT PUŁASKI”.
 5. Wpisz kod weryfikacyjny, który został wysłany na podany numer telefonu.
 6. Zagłosuj.

DZIĘKUJEMY! Liczymy na Was!