Wspólnie powitaliśmy Nowy Rok 2017 na wareckim rynku – 1 stycznia 2017

Kilkuset mieszkańców Warki wspólnie powitało Nowy Rok na wareckim Rynku. Muzyczne hity zapewniał już od godz. 23 zespół coverowy Milky Way, w którym wokalistą jest zwycięzca opolskich „Debiutów 2015” Mariusz Wawrzyńczyk a jednym z gitarzystów wirtuoz gitary, warecczanin Bogdan Sabała. Jeszcze przed północą, po oficjalnym powitaniu przez prowadzącego zabawę – dyrektora „Dworku na Długiej” Andrzeja Zarębę odbył się pierwszy konkurs z nagrodami… na „Królową i Króla parkietu”. Nagrody w nim ufundowało Prezydium Rady Miejskiej w Warce czyli Przewodnicząca Aldona Rzeźnik i dwójka Wiceprzewodniczących – Zofia Pawelec i Szymon Cieślak. Jak przystało na dobry konkurs w dobrym towarzystwie nagrody otrzymali wszyscy jego uczestnicy czyli 5 odważnych i czasami nieco „szalonych” par.
Noworoczne życzenia w imieniu Rady Miejskiej i Burmistrza Dariusza Gizki licznie zgromadzonym na Rynku mieszkańcom Warki złożyła Przewodnicząca Rady Aldona Rzeźnik wraz z Radnym Markiem Niedziałkiem. Nadejście Nowego 2017 Roku uświetniono zjawiskowym, niemalże 10-minutowym pokazem sztucznych ogni. Zabawa na dobre trwała jeszcze do godz. 1:00. Uczestnicy mieli okazję bawić się nie tylko tańcząc w rytm hitów serwowanych przez zespół Milky Way ale i biorąc udział w konkursach z cennymi nagrodami wśród których były m.in. słuchawki, głośniki bezprzewodowe, powerbanki.
Organizatorzy Sylwestra – Samorząd Miasta i Gminy Warka, Gminna Instytucja Kultury “Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. dziękują wszystkim, którzy wspólnie powitali na wareckim Rynku Nowy Rok 2017.
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!