Święto Warki i Piwa na Wareckim Rynku – 22 sierpnia 2015

Przemarsz Parady Piwności rozpoczął oficjalne obchody Święta Warki. W tym roku po raz pierwszy imprezę zorganizowano na Rynku Miejskim. W sercu Warki stanęła scena, na której do późnego wieczora odbywały się koncerty, występy kabaretowe, konkursy oraz inne animacje. Każdy dorosły mógł też oczywiście napić się zimnej Warki w strefie gastronomicznej browaru.
Wieczór rozpoczął artysta kabaretowy Paweł Reszela – stand-uper znany z programów telewizyjnych. Pogoda dopisała i było naprawdę ciepło, lecz w naprawdę gorący klimat publiczność wprowadził zespół coverowy KaraRockers. Gwiazdą Święta Warki był zespół KOMBII z legendarnymi muzykami – Grzegorzem Skawińskim oraz Waldemarem Tkaczykiem. Imprezę zwieńczył zaś barwny pokaz sztucznych ogni, po którym mieszkańcy Warki i ich goście jeszcze do późnych godzin bawili się przy gorących tanecznych rytmach serwowanych przez DJ’a.
Święto Warki to zabawa organizowana z humorem, pełna dobrej muzyki, pozytywnej energii i chłodnego piwa Warka. Jak co roku licznie bawili się mieszkańcy miasta i turyści chętnie odwiedzający malownicze tereny południowego Mazowsza.

Kategorie:

Kultura, Wszystkie

Tagi:

, ,