ŁOWCY.B zapraszają do Warki na Letnie Spotkania Kabaretowe ŚCIERNISKO – 31 sierpnia 2018

Na zakończenie tegorocznych wakacji, w piątek 31 sierpnia w Warce odbędą się III Letnie Spotkania Kabaretowe „Ściernisko”. Na scenie wystąpią PARANIENORMALNI, którzy są gospodarzami i organizatorami imprezy oraz kabarety: CIACH, ŁOWCY.B i JERZY KRYSZAK. Więcej informacji oraz bilety (cena 50 zł, dzieci do lat 10 bezpłatnie) na stronie: www.scierniskokabarety.pl. Posiadacze Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora mogą kupić bilety ze zniżką. Impreza wystartuje o godz. 19:30 na Kempingu nad Pilicą.

Program imprezy

18:00 otwarcie bram:

Od tej godziny goście będą mogli zajmować dogodne miejsca. O tej godzinie sprzedaż uruchamiają wszystkie stoiska zlokalizowane na terenie Festiwalu. Do dyspozycji gości oddajemy; parking, bary z lokalną gastronomią.

19:30 – Start Festiwalu

22:30 – Zakończenie Imprezy

Bilety w cenie 50zł (dzieci do lat 10 – bezpłatnie) można kupić na stronach: www.biletynakabarety.pl i na www.scierniskokabarety.pl. Bilety są również dostępne w Warce – w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”, w Restauracji FUM oraz na Kempingu nad Pilicą.

Zniżki przysługują posiadaczom Karty Dużej Rodziny oraz Karty Seniora.

Zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny: 50% dla dzieci w wieku 10-18 (tj. bilet w cenie 25 zł) oraz 20% dla dorosłych (tj. bilet w cenie 40 zł)

Zniżka dla posiadaczy Karty Seniora: 20 % (tj. bilet w cenie 40 zł)