Zagłosuj na Julię Wolską!

Julia Wolska z Warki bierze udział w plebiscycie „Pokaż Talent!”. Zachęcamy do posłuchania przygotowanej przez nią piosenki-coveru „Wild Horses” Bishop Briggs oraz do zagłosowania na naszą, jak słychać, niezwykle utalentowaną wokalistkę.

A co Julia pisze o sobie: „Dzień dobry, cześć! Nazywam się Julia Wolska i jestem uczennicą pierwszej klasy wareckiego Liceum Ogólnokształcącego. Uczęszczam do szkoły muzycznej Cantabile od 7 roku życia. Dużo śpiewam, trochę mniej gram (ukulele i pianino). Śpiew towarzyszy mi odkąd pamiętam. Cantabile i Dworek na Długiej w Warce był kolebką moich pierwszych występów. Udział w nagraniu płyty Warka Music Show 3 ,,Spełniają się marzenia” w 2014 r. to jedno z moich osiągnięć. Chętnie biorę udział w różnych konkursach i festiwalach, bo to jest to co kocham i co zapełnia mi czas wolny. W domowym zaciszu tworze swoją muzykę, która może dzięki waszej pomocy ujrzy światło dzienne?”

Jak zagłosować?

1. Wchodzimy w link https://polskatimes.pl/p/kandydat/julia-wolska%2C1232661/
2. Wybieramy metodę głosowania
a) SMS o treści DWS.126 pod numer 723 55 – to koszt 2,46 zł z VAT-em
b) klik – przelew (możliwość oddania 5, 10 lub 50 głosów – w zamian otrzymuje się prenumeratę do elektronicznej wersji gazety, koszt 5 głosów i 5 dni prenumeraty  to 12,30 brutto, koszt 10 głosów i 10 dni prenumeraty to 24,60zł brutto, koszt 50 głosów i 50 dni prenumeraty to 123,00zł brutto)

SMS-y i kliknięcia można oddawać codziennie w dowolnej ilości. Zachęcamy do głosowania na Julię Wolską!