Rok 2018 Uroczysty Dzień Kobiet w wareckim Centrum Sportu i Rekreacji – 8 marca 2018

Energia, radość, tłumy, świetna muzyka, zabawa, show – tak hasłowo, w wielkim skrócie można opisać to co wydarzyło się 8 marca wieczorem w Centrum Sportu i Rekreacji. Święto wszystkich Pań, które co roku w Warce obchodzone jest w sposób wyjątkowy, tego roku przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Zespół Golec uOrkiestra przyciągnął na koncert tłumy Pań, często w towarzystwie ich wybranków – panów. Nim na scenie pojawili się wspaniali artyści, niezwykle licznie zgromadzoną publiczność, w imieniu wszystkich organizatorów powitał dyrektor „Dworku na Długiej” – Andrzej Zaręba, zaś życzenia wszystkim Paniom z okazji ich święta złożył Burmistrz Miasta i Gminy Warka – Dariusz Gizka.
Łukasz i Paweł Golcowie wraz ze swoim zespołem Golec uOrkiestra stworzyli niesamowitą atmosferę i wyjątkowy klimat. Publiczność szalała przy największych hitach zespołu takich jak „Ściernisko”, „Lornetka”, „Szarpany” „Pieniądze to nie wszystko”, „Słodycze” czy „Crazy is my life” które przeplatane były utworami wymagającymi większej uwagi i skupienia chociażby ze względu na niezliczoną ilość nietypowych instrumentów, których na co dzień nie można usłyszeć, nie tylko w Warce.
Ten wyjątkowy dzień jakim jest 8 marca należy uznać za absolutnie udany nie tylko ze względu na emocjonujący i niezwykły występ artystów, ale przede wszystkim dzięki wspaniałym Paniom, które zaszczyciły go swoją obecnością.
Wszystkim Paniom – organizatorzy koncertu – serdecznie dziękują za przybycie, mając jednocześnie nadzieję na podobne spotkanie za rok. Niech to będzie nasze wspólne wareckie święto!
Organizatorzy:
Urząd Miasta i Gminy Warka,
Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”
Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o. o.
Szczególne podziękowania organizatorzy składają służbom porządkowym – Policji, zarówno wareckiej jak i grójeckiej, strażakom z jednostek OSP, służbie medycznej oraz firmie ochroniarskiej.
PS. Relacja obejmuje wybrane fragmenty koncertu