Zaproszenie na Aktywne Lato w Warce 2019

Wakacje to nie tylko wypad nad morze, mazury czy wyjazd w góry… W mieście może być równie interesująco. W końcu wakacje są dla wszystkich, dotyczą także tych którzy zostają w swoim mieście. Mało tego jesteśmy przekonani, że tu gdzie mieszkamy również mogą być świetne! Tym bardziej, że wareckie instytucje znów przygotowały dla dzieci szereg atrakcji na ten beztroski czas.

Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna wraz z partnerami zapraszają dzieci z roczników od 2008r. do 2012r. do udziału w Aktywnych Wakacjach!

W wyznaczonych miejscach instruktorzy oczekiwać na dzieci będą od 2 lipca do 14 sierpnia, od wtorku do piątku tradycyjnie w godzinach 10:00–14:00. Powoli tradycją staję się również, że tematyka Dnia Dziecka to również hasło wakacyjne.

W tym roku organizatorzy Lata w Warce postawili na zdrowy styl życia. Aktywność, zdrowie, ruch to zaledwie tylko kilka haseł, które będę przewijały się podczas tegorocznych wakacji. W tym czasie będziemy mogli podszkolić swoje sportowe umiejętności, potrenować z wareckimi klubami sportowymi, odwiedzimy siłownię, pizzerie (w której wykonamy zdrową pizze), a także niezwykłe zielone miejsca w samym centrum miasta. Każdy dzień będzie aktywny, każdy dzień będzie wyjątkowy, każdego dnia zdobędziemy nowe informacje na temat nas samych. Wszystko to ubrane oczywiście w świetną zabawę którą zapewnią gry, questy, ćwiczenia i turnieje sportowe, warsztaty plastyczce i manualne. Nie zabraknie też wycieczek autokarowych. Wakacje to czas w którym odpoczywając od szkoły dzieci mogą za pomocą dobrej zabawy uczyć się i poznawać nowe rzeczy. Więcej informacji na:

Aktywne Lato w Warce

Kategorie:

Sport, Wszystkie

Tagi:

, , ,