Mecz piłki siatkowej III ligi kobiet WTS Warka vs Grom Przytyk 3:2 – 6 luty 2022

Szczęśliwą passę warczanki rozpoczęły 4 lutego w meczu z KS Grom Przytyk. Na terytorium rywalek WTS rozegrał dobre spotkanie. Pierwszy set zwyciężyły do 17 pkt, kolejny do 20. W trzecim przyszedł chwilowy kryzys co skrzętnie wykorzystały rywalki wygrywając 25:20. Jednakże w czwartej odsłonie meczu warecka drużyna poprawiła błędy i wróciły na dobre tory, zwyciężając mecz 3:1. KS Grom Przytyk – WTS INOVATIV Warka 1:3 (17:25, 20:25, 25:20, 20:25) Dwa dni później dziewczyny rozegrały rewanż w Warce. Był to bardzo zacięty mecz, który dostarczył wiele sportowych emocji. Pierwszy set padł łupem WTSu 25:20, drugi rywalek 25:19. W trzecim po raz kolejny Warka zwyciężyła 25:17, by w kolejnym oddadać inicjatywę przeciwniczką, które zdołały wyrównać w setach. O wyniku końcowym decydował tie-break. Tym razem warczanki nie były gościnne i wygrały ostatnią część meczu 15:10, odnosząc tym samym zwycięstwo 3:2. WTS INOVATIV Warka – KS Grom Przytyk 3:2 (25:20, 19:25, 25:17, 19:25, 15:10) Więcej jnformacji na: https://cesirwarka.pl/dobra-passa-wts-warka/