Mecz piłki nożnej KS Warka – Radom Radomiak II – 5 października 2019

KS Warka – Radomiak II Radom 1:1. W sobotę popołudniu rozgrywane były czwartoligowe derby regionu radomskiego. Klub Sportowy Warka podejmował liderujące w tabeli rezerwy Radomiaka Radom. Gospodarze stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia gola, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem. Bramka: Witan 76 – Faraji 85. Warka: Przepiórka – Majewski, Pędzikowski, Lenarczyk, Vogtman (87 Gołabek), Pacholski (70 Bylak), Mińkowski, Witan, Zieliński, Wierzbicki, Stefański. Radomiak: Pajączek – Wiatrak, Nowakowski, Podsiadło, Filipowicz, Stępień, Faraji, Pietrzyk, Markiewicz, Gilewski, Białogłowicz. Radomiak prowadzi w tabeli, ale tym razem nie mógł skorzystać z zawodników pierwszoligowej kadry, którzy w tym samym czasie rozgrywali mecz w Suwałkach. W sumie z pierwszej kadry zagrał jedynie młody obrońca, Kacper Pietrzyk. To gospodarze od pierwszych minut stwarzali sobie więcej groźnych okazji. Już w 1 minucie Igor Mińkowski miał świetną okazję, a jeszcze w pierwszej połowie Kacper Pietrzyk wybił piłkę sprzed linii bramkowej. W drugiej połowie Maksymilian Vogtman trafił w poprzeczkę, zaś w 70 minucie Adam Pędzikowski dobijał strzał kolegów, ale nie trafił praktycznie do pustej bramki. W końcu udało się trafić w 76 minucie. Autorem bramki okazał się Grzegorz Witan. W 85 minucie goście przeprowadzili jedną z nielicznych akcji. Na bramkę Przepiórki uderzał Faraji Chams, piłka uderzyła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki zdezorientowanego bramkarza Warki. Niestety jak się ma dziesięć świetnych sytuacji i potrafi się wykorzystać tylko jedną,to potem się mści i się nie wygrywa. Straciliśmy bardzo ważne punkty – powiedział nam Kamil Witkowski, dyrektor sportowy Warki. Informacje za: https://echodnia.eu/radomskie/4liga-derby-regionu-warka-zremisowala-z-rezerwami-radomiaka-radom/ar/c2-14477955. Relacja filmowa obejmuje wybrane fragmenty II połowy meczu.