Mecz II Ligi Koszykówki Pułaski Warka – Wisła Kraków – 12 stycznia 2013

Mecz II ligi koszykówki mężczyzn pomiędzy Pułaski Warka a Wisłą Kraków odbył się 12 stycznia 2013r w CESiR Warka. Drugoligowcy Pułaskiego spotkanie zaczęli ambitnie. Po trzech minutach gry prowadzili siedmioma punktami i walczyli o utrzymanie bezpiecznej przewagi. Niestety zawodnicy Wisły: Czepiec, Dwernicki i Urbanek wykazywali się nie lada celnością i w ostatnich minutach pierwszej kwarty na tablicy widniał już remis. Chwilę później koszykarze z Krakowa objęli pięcio punktowe prowadzenie. Przez większość drugiej kwarty oba zespoły toczyły wyrównaną walkę. Mieczkowski, Kapturski oraz Przyborowski odrobili straty i wynik oscylował w granicach remisu. Kiedy wydawało się, że Pułaski wraca na właściwy tor gry, goście celnymi trójkami ostudzili zapał gospodarzy. Trzecia kwarta nie była udana dla Pułaskiego. Dopiero w czwartej w wareckich koszykarzy wstąpił nowy duch. Choć w tej części meczu drużyna Pułaskiego zagrała lepiej i zdobyła o 8 punktów więcej od rywali, to strat nie udało się już odrobić. Ostatecznie mecz zwycięża WISŁA KRAKÓW 95 : 84. Punkty dla Pułaskiego zdobyli: Przyborowski 25, Kapturski 19, Piros 12, Mieczkowki 10, Piątek 8, Admaczyk 6, Makowski 4, Mordel, Michałek, Stefaniuk, Gazarkiewicz, Paszyn. Komentował spotkanie Marek Gajewski.